Ana sayfa Senetle Araba Renault Clio Fiyat Listesi ve Kampanyaları

Renault Clio Fiyat Listesi ve Kampanyaları

87
0

Binek araçlarda en çok satılan araçlar arasında yer alan Renault Clio tarzı ve özellikleriyle pek çok insan tarafından severek kullanılır.

1990 yılı itibariyle üretimine başlanan Renault Clio küçük aile otomobilidir ve B segmentinde yer alır. Günümüzde üretimi yapılan dördüncü jenerasyonuyla hatchback ve station wagon olarak üretimi yapılır. Modelin montaj işlemleri ülke içerisinde Renault- Oyak fabrikasında yapılır. Özellikle 1991 ve 2006 yıllarında Avrupa’da yılın otomobili ödülüne layık görülen Renault Clio üç farklı motor ve iki farklı şanzıman seçeneğine sahiptir.

Renault Clio Özellikleri

Ülke içerisinde üç farklı donanım paketi ile satışına devam edilen Renault Clio yedi farklı renk seçeneğine sahiptir. Aracın far sistemi LED Pure Vision ile fark yaratmaktadır. Buna ilave olarak 7 inç büyüklüğünde dokunmatik R- Link multimedya sistemi olması sayesinde geri görüş kamerası, bluetooth ve navigasyon gibi uygulamalar takip edilebilir. Aynı zamanda R – Link Store’dan yüklenen uygulamaları da çalıştırma özelliğine sahiptir.

Renault Clio station Wagon versiyonunda Sport Tourer modeli içerisinde 2,48 metre uzunluğunda yükleme alanı, 443 litre bagaj hacmi vardır. Daha fazla yükleme gereksinimi olanlar için de uygun çözümler üretilebilir. Bunların yanı sıra Renault Clio iki yıl sınırsız kilometre garanti kapsamındadır. Aracın iç tasarımı da kişiselleştirilebilir özelliğe sahiptir.

Renault Clio Fiyatları

Renault Clio fiyatları aracın modeline bağlı olarak farklılık gösterir. Model yılı eskiye doğru gittikçe fiyatlarda da buna bağlı olarak düşüş yaşanabilir. Bu durum tüm araç modelleri için geçerlidir. Buna göre 2018 Renault Clio 1.2 Joy fiyatı 81.600 TL olarak ifade edilirken 2018 Renault Clio Sport Tourer 1.5 DCi Icon EDC fiyatı 130.100 TL civarında belirlenir. Araçların fiyatları donanımlarına ve yıllarına bağlı olarak değişebilir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here