Ana sayfa Senetle Araba Peşinatsız Senetle Araba Satan Galeriler

Peşinatsız Senetle Araba Satan Galeriler

177
0

Peşinatsız Senetle Araba Satan Galeriler

Aracını yenilemek isteyenlere veya yeni bir araba sahibi olmak isteyenlere peşinatsız senetle araba satan galeriler fırsatlar sunuyor.

Hayalinizde canlandırdığınız veya almayı planladığınız araba için banka kredileri ile uğraşmaya gerek kalmadan galerilerden daha kısa yoldan araç sahibi olabilirsiniz. Banka kredileri bir yerde insanların maddi sıkıntılarına destek olması açısından önemlidir. Ancak bazı durumlar vardır ki zorda ve ihtiyaç sahibi olanların maddi desteklerini karşılamazlar. Bunlar:

  • Geçmişte bankalara borcu olan ve ödemelerini aksatmış
  • Bankalara hacizli borcu bulunan
  • Kara listeye alınan kişiler

Bu listede olanların kredi notunda düşüş vardır. Kredi notu düşük olanlar ise hiçbir bankadan yeni bir kredi kullanma hakkını elde edemezler. Bankaların kredi ürünlerine başvuru yapanları değerlendirmeye aldıkları risk raporu geçmişte bankalarla olan ilişiğinizi gösteren bir dayanaktır. Dolayısıyla kredi notu düşük olan kişiler araç kredisi kullanamayacaklardır. Bu noktada galeri araç kredisi ile araba ihtiyacınızı birikiminiz olmadan da karşılayabiliyorsunuz.

Taksitle Araç Satanlar

Bankalardan çekilen kredilere yönelik ödenen yüksek faizler araba ihtiyacının galerilerden alınan kredilerle sağlanmasını ortaya çıkardır. Taksitle araç satanlar kişilerin almayı düşündükleri araçların fiyatları doğrultusunda belirlenen faizlerle  geri ödemeli ve karşılıklı anlaşma ile bir senet imzalayarak ihtiyaç sahiplerini araba sahibi yapıyor. Fiyatı bakımından çok da yüksek meblağlar içermeyen araçların bu yolla satın alınması mümkündür. 10 bin ila 20 bin lira arasında olan araçlar galerilerden satın alınabilir. Bazı galeriler teminat isteminde bulunabilirler. Belli bir teminata sahip iseniz bu teminatla taksitle araba satan galerilerle iletişime geçebilir ve teminatınızın karşılığında ayağınızı yerden kesecek güzel bir araca sahip olabilirsiniz. Bazı galeriler sıfır faiz gözetirken bazıları ise faizli ödeme portföyü oluşturabilirler.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here