Ana sayfa Benzinli Arabalar Mercedes Amg Fiyat Listesi Kampanya ve Özellikleri

Mercedes Amg Fiyat Listesi Kampanya ve Özellikleri

65
0

15Mercedes Amg Fiyat Listesi Kampanya Özellikler

Mercedes modellerinde göze çarpan modellerin başında gelen AMG pek çok insanın hayallerini süsleyen araçlar olarak bilinir.

Bir Mercedes modelleri üzerinde AMG ibaresi var ise bu durum o aracın donanım, dış yapı, iç mekân ve jant yönünden daha gelişmiş olduğunu ifade eder. Aynı zamanda aracın daha sportif olduğunu da ifade eden AMG beygir gücü açısından da araçlarda fark yaratır. AMG sonrasında Mercedes’lerde +500 beygir ile yoluna devam eden araçlar istenilenden fazlasını verebilmek üzere performans sergiler.

1993 yılı itibariyle AMG firması Mercedes Benz bünyesine girmiş ve bu sayede birbirinden farklı, üstün modeller ortaya çıkmaya başlamıştır. Spor ve lüks klasmandan değişimler yaşanmış ve C serisi de araçların arasında dâhil edilerek en yüksek motor seçeneklerine ulaşmaya yönelik üretimler yapılmıştır.

Mercedes AMG Özellikleri Ve Fiyatı

Mercedes AMG kategorisinde yer alan araçlara bakıldığında bunlar arasında Mercedes – AMG GT R, Mercedes – AMG GT C EDİTION 50, Mercedes – AMG GT S, Mercedes – AMG GT gibi modeller görülebilir. Bunlar arasında yer alan Mercedes – AMG GT yarış otomobilinin yüksek gündelik ihtiyaçlara uyguluk ile birleşmiş hali olarak ifade edilir. 304 km/saat azami hız, 0 – 100 km/ saat’e dört saniyede hızlanma gibi özelliklere sahiptir. Kendine özgü özellikleri sayesinde bu araç sportif bir yaşam tarzı ile eşsiz bir uyum sağlar.

Mercedes – AMG GT 4.0 S fiyatları incelendiğinde fiyatlar aracın yılına bağlı olarak farklılık gösterir. 2015 model kırmızı Mercedes – AMG GT 4.0 S fiyatı 2017 modeline kıyasla daha uygun fiyatlardan satışa sunulur. Üretim yeri Almanya olan bu araçlarda tescil masraflarına zorunlu mali sorumluluk sigortası dâhil değildir ve bu tutar araç sahibince karşılanır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here