Ana sayfa Sıfır Araba Dacia Sandero Ambiance Fiyat Listesi ve Kampanyaları

Dacia Sandero Ambiance Fiyat Listesi ve Kampanyaları

98
0

Dacia Sandero Ambiance Fiyat Listesi Kampanya Özellikler

Dacia modelleri arasında en çok tercih edilenler arasında yer alan Dacia Sandero gerek görünümü gerekse özellikleriyle pek çok insanın ilgisini çekmeyi başarır.

Dacia Sandero Suv görünümü ve maceracı bir tarza sahip olan tarzı ile genellikle ilk görünüşte kendine hayran bıraktıran araçlar arasında yer alır. Konfor, tasarım, güvenlik, teknoloji ve multimedya gibi kavramların bir arada bulunması sayesinde bu araç daha da tercih edilebilir hale gelir.

Dacia Sandero Ambiance Özellikleri

Dacia Sandero Ambiance geniş bagajı ve beş geniş koltuğu ile sınıfının en iyici olarak ifade edilir. 1/3 – 2/3 katlanabilen arka koltuk, tüm ailenin eşyalarını rahatlıkla koyabileceği pratik eşya gözleri, en üst düzeyde konfor sağlamak üzere tasarlanmış iç ve dış tasarım sayesinde bu araç ideal şehir arabası olarak da görülür.

Binek araç türü olarak geçen Dacia Sandero Ambiance 50 lt. yakıt kapasitesi, 4089 mm. uzunluk, 185 mm. taban genişliği, patinaj önleme sistemi, önden çekişli, 75 hp beygir gücü, içten yanmalı (standart) motor tipi, 3,7 / 100 km. şehir içi yakıt tüketimi ve buna benzer özelliklere sahiptir. 0 – 100 Km hızlanma 14,8 saniye olan Dacia Sandero şanzıman türü manuel iken şanzıman kademesi 5 ileri olarak belirtilir.

Dacia Sandero Ambiance Fiyatı

1461 cc silindir hacmine sahip olan Dacia Sandero 1,5 dCi 75 BG Ambiance fiyatları incelendiğinde fiyatlara yönelik çeşitli kampanyalar düzenlenmekte olup bu nedenle dönemler itibariyle farklı fiyatlar görülebilir. Genel olarak aracın önerilen satış fiyatı 87.400.00 TL şeklinde ifade edilmiştir. Aracı satın almadan önce internet üzerinden test sürüşü randevusu alınabilmektedir. Fiyatından önce test sürüşü yapıp aracın uygunluğu kontrol etmekte yarar vardır.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here